Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci zaprasza

Powrót

KFnrD zaprasza do programu zdolnych, pracowitych młodych ludzi mających pasję lub talent oraz opiekunów KMO do współpracy przez cały rok

Jeśli znacie uczniów, którym Waszym zdaniem warto pomóc w rozwijaniu ich pasji i talentów koniecznie przekażcie im informacje o Funduszu. Program dla dzieci zdolnych prowadzony jest z myślą o młodych ludziach, którzy chcą rozwijać zainteresowania i zdolności, pracując nad naprawdę trudnymi zagadnieniami i mierząc się z prawdziwymi problemami naukowymi. Organizatorzy dają swoim podopiecznym dostęp do laboratoriów, bibliotek i archiwów, możliwość podejmowania pracy badawczej pod kierunkiem znakomitych specjalistów, koncertowania, wystawiania prac plastycznych i udziału w warsztatach prowadzonych przez wybitnych artystów. Więcej informacji.

Rekrutacja do Funduszu

Jeśli sami chcielibyście przez kilka dni zanurzyć się w wiedzy, odkrywaniu i rozmowach z ciekawymi ludźmi, mistrzami dydaktyki, to rezerwujcie sobie czas na następny obóz naukowy Funduszu, w maju 2018 roku. Będziemy mieli kilka miejsc dla Opiekunów KMO. O tym jak bardzo warto piszą uczestnicy tegorocznego obozu. Pod linkiem relacja filmowa, program z tego roku (tak, to nie pomyłka, czasu na nic nie robienie brak, a rozmawiać z innymi fascynującymi uczestnikami, można jedynie przy posiłkach lub nocą) oraz kilka słów omówienia. Dlaczego warto już dzisiaj zarezerwować sobie termin wyjazdu do Serocka na maj 2018 r.

Bardzo wymierną korzyścią uczestnictwa opiekunów KMO w obozie Funduszu jest możliwość nawiązania kontaktu z naukowcami prowadzącymi zajęcia ze zdolną młodzieżą. To wspaniali ludzie, mądrzy i życzliwi, którzy, jeśli tylko znajdą czas, chętnie przyjadą, popracować z klubowiczami. To ludzie, noszący swoje tytuły nie od parady.

 

Dokumenty do pobrania