Aktualności

Jak działacie w semestrze zimowym?

Data dodania: 21.10.2020 Autor: KMO

Od wielu miesięcy sytuacja w szkołach, bibliotekach czy domach kultury jest trudna i niestabilna. Chcielibyśmy wiedzieć, jak epidemia COVID-19 wpłynęła na funkcjonowanie Klubów Młodego Odkrywcy. Dajcie nam znać poprzez ankietę, czy i w jaki sposób działacie. Ankieta będzie aktywna do 25 października.

Warsztaty Zoom – przygotowanie dla uczestników IX Forum KMO

Data dodania: 16.10.2020 Autor: KMO

IX Forum KMO odbędzie się online za pośrednictwem platformy Zoom. Zapraszamy na warsztaty z podstawowej obsługi tej jednej z najpopularniejszych platform telekonferencyjnych. Dowiecie się, jak zmieniać ustawienia w Zoomie, udostępniać pulpit oraz korzystać z tablicy.

Data wydarzenia: 12.11.2020 - 12.11.2020 Miasto: online

Konferencja Kosmos w Szkole 2020

Data dodania: 09.10.2020 Autor: KMO

Jeśli zagadnienia dotyczące Kosmosu to ważny element działań Waszego klubu lub chcielibyście wprowadzić tematykę kosmiczną w zajęcia z klubowiczami, weźcie udział w konferencji Kosmos w Szkole. Wydarzenie odbędzie się online na przestrzeni kilku dni między 19 i 29 października. Różnorodne formaty wypełnią jesienne wieczory kosmicznymi inspiracjami oraz rozmowami z ekspertami i ekspertkami zajmującymi się astrofizyką czy technologiami kosmicznymi na co dzień.

Data wydarzenia: 19.10.2020 - 19.10.2020 Miasto: online

Urodzinowe eksperymentowanie w Chełmie

Data dodania: 03.10.2020 Autor: KMO

W tym roku program KMO kończy 18 lat i jego obecny kształt to nasz wspólny sukces i powód do dumy. Świętowanie będzie ważnym elementem nadchodzącego Forum. Tymczasem wśród klubów i partnerów regionalnych krąży urodzinowe wyzwanie – wykonanie ulubionego eksperymentu, zapoczątkowane przez Chełmską Sieć KMO.

Driving Change - Festiwal Sektor 3.0

Data dodania: 15.09.2020 Autor: KMO

Sektor 3.0 wzmacnia transformację cyfrową i wykorzystywanie nowych technologii w działaniach społecznych. Jednym z wydarzeniem w ramach przedsięwzięcia jest coroczny festiwal. Tegoroczna edycja to prezentacje, sesje seminaryjne i dyskusje panelowe o kompetencjach nowej codzienności i narzędziach przydatnych na różnych etapach zmiany. Sektor 3.0 jest wspierany przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, partnera strategicznego KMO.

Data wydarzenia: 16.09.2020 - 16.09.2020 Miasto: online

CZYM JEST KMO?

Program Klub Młodego Odkrywcy to zajęcia edukacyjne, pozalekcyjne, dla dzieci i młodzieży polegające na wspólnym, osobistym poznawaniu świata nauki przez doświadczanie.

dowiedz się więcej

Zakładam klub

Dołącz do nas i załóż klub.

Załóż klub

Mapa klubów

Znajdź lokalizację oraz dane klubu.

ZNAJDŹ klub

Zapisz się do newslettera

Poniżej podaj Twój adres e-mail.

Zapisując się do newslettera KMO wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. [Rozwiń treść]

Zapisz się