Aktualności

Nowi partnerzy regionalni w sieci programu KMO

Data dodania: 07.02.2023 Autor: KMO

Sieć partnerów regionalnych KMO powiększyła się w tym roku szkolnym o trzy instytucje. Do partnerów na Lubelszczyźnie i w Kujawsko-Pomorskim w ramach porozumień trójstronnych dołączyły ośrodki doskonalenia nauczycieli z tych regionów, a w województwie lubuskim do programu przystąpiło Centrum Nauki Keplera - Planetarium Wenus.

Matematyczna Letnia Szkoła Prototypowania - warsztaty dla nauczycieli

Data dodania: 07.02.2023 Autor: KMO

Zapraszamy do Letniej Szkoły Prototypowania Centrum Nauki Kopernik, która odbędzie się w dniach 6-10 marca. To warsztaty tworzenia pomocy naukowych, czyli szkolnych eksponatów, urządzeń pomiarowych, zestawów do przeprowadzania doświadczeń. Przez kilka dni uczestnicy i uczestniczki będą je budować, testować i wprowadzać ulepszenia. Nabór trwa do 12 lutego.

Konkurs „Nauka dla Ciebie” – zgłoś drużynę już dziś!

Data dodania: 07.02.2023 Autor: KMO

Trwa nabór do tegorocznej edycji konkursu „Nauka dla Ciebie”. Zgłoś drużynę, przygotuj z uczniami projekt pomocy edukacyjnej i razem wygrajcie cenne nagrody! Czas na zgłoszenia mija 27 lutego.

Szkolenia międzykulturowe w projekcie "Razem dla lepszej przyszłości"

Data dodania: 25.01.2023 Autor: KMO

Szkolenia międzykulturowe dla opiekunów KMO uczestniczących w projekcie "Razem dla lepszej przyszłości" odbędą się 8 lutego o godz. 10 i 17 oraz 22 lutego o godz. 17. Zapraszamy do zapisów oraz zapoznania się z dodatkowymi informacjami (zaświadczenia, zgłoszenie większej liczby osób).

Witaj w Klubie - warsztaty dla nauczycieli i edukatorów

Data dodania: 13.01.2023 Autor: KMO

W Klubach Młodego Odkrywcy dzieci i młodzież eksperymentują pod okiem opiekunów, zdobywając wiedzę i rozwijając kompetencje przyszłości. Zapraszamy nauczycieli/-ki i edukatorów/-ki, którzy chcieliby założyć KMO w swojej szkole, przedszkolu, świetlicy, domu kultury czy bibliotece oraz początkujących opiekunów klubów.

Data wydarzenia: 04.02.2023 -04.02.2023 Miasto: Warszawa

CZYM JEST KMO?

Program Klub Młodego Odkrywcy to zajęcia edukacyjne, pozalekcyjne, dla dzieci i młodzieży polegające na wspólnym, osobistym poznawaniu świata nauki przez doświadczanie.

dowiedz się więcej

Zakładam klub

Dołącz do nas i załóż klub.

Załóż klub

Mapa klubów

Znajdź lokalizację oraz dane klubu.

ZNAJDŹ klub