Aktualności

PEŁEN ENERGII MIKOŁAJKOWY FESTIWAL KMO

data dodania: 10.12.2018 Autor: SMCEBI

8 grudnia w SMCEBI w Chorzowie odbyło się spotkanie Śląskich Klubów Młodych Odkrywców - ”Pełen Energii Mikołajkowy Festiwal KMO!”. Było dużo pozytywnej energii i świetnej zabawy! To rozgrzewka przed 3. Śląskim Festiwalu Nauki, który odbędzie się w Katowicach, w dniach 11-14 stycznia 2019 r.

Inspiracje po VII Forum KMO

data dodania: 07.12.2018 Autor: Administrator

Podczas Forum ogłosiłyśmy konkurs na dwie najlepsze Inspiracje po tym corocznym spotkaniu. Już wiemy, kto dostanie pudełka konstruktorów marzeń do eksperymentowania z Klubowiczami!

Rusza konkurs "KMO na 23. Pikniku Naukowym"

data dodania: 05.12.2018 Autor: Administrator

Już jest! Rusza właśnie dziś! Konkurs "KMO na 23.Pikniku Naukowym". Jeśli chcesz przyjechać ze swoim Klubem do Warszawy i pokazać autorskie doświadczenia lub demonstracje na Stadionie Narodowym już 11 maja 2019 r, to teraz możesz się zgłosić!

Czy doskonalenie zawodowe nauczycieli może pomagać w rozwiązywaniu codziennych, szkolnych problemów?

data dodania: 05.12.2018 Autor: Administrator

CNK i program KMO współpracują z wieloma organizacjami zaangażowanymi we wspieranie nauczycieli w ich pracy. Jedną z nich jest Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej, lider mądrych programów, projektów i szkoleń. Jakie warsztaty proponuje w nowym roku?

Jestem dumna z gruzińskich KMO

data dodania: 03.12.2018 Autor: Administrator

W tym roku, Centrum Nauki Kopernik zaprosiło do współpracy Fundację Szkoła z Klasą, która obecnie odpowiada za rozwój programu KMO za granicą. Dzięki niej, KMO w Gruzji otrzymały drugie życie. "KMO w Gruzji" to pilotaż. Doświadczenia z jego realizacji wykorzystamy do opracowania modelu wspierania klubów w innych krajach regionu. O historii i teraźniejszości gruzińskich KMO oraz swojej pracy w roli koordynatorki projektu opowiada Megi Bibiluri, Gruzinka z polską duszą, od 7 lat związana z KMO

CZYM JEST KMO ?

Program Klub Młodego Odkrywcy to zajęcia edukacyjne, pozalekcyjne, dla dzieci i młodzieży polegające na wspólnym, osobistym poznawaniu świata nauki przez doświadczanie.

dowiedz się więcej

Zakładam klub

Dołącz do nas i załóż klub.

Załóż klub

Mapa klubów

Znajdź lokalizację oraz dane klubu.

ZNAJDŹ klub