Aktualności

Naukobus znowu ruszy w Polskę.

data dodania: 14.08.2018 Autor: KMO

Już w przyszłym tygodniu ruszy II tura zgłoszeń dla Klubów Młodego Odkrywcy które chcą gościć w swojej szkole wystawę objazdową "Naukobus". Czym jest Naukobus i jakie wymagania trzeba spełnić, żeby móc gościć go u siebie? Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi informacjami.

data wydarzenia: 20.08.2018 - 20.08.2018 miasto: cała Polska

Ostatnie miejsca w Szkole Edukacji

data dodania: 09.07.2018 Autor: kmo

Zostały już ostatnie miejsca w Szkole Edukacji PAFW i UW, na bezpłatne studia podyplomowe, które przygotowują do zawodu nauczyciela języka polskiego oraz matematyki. Skorzystać z nich mogą absolwenci filologii polskiej, matematyki i kierunków pokrewnych dla matematyki, a także nauczyciele, którzy chcą rozwijać swój warsztat. Zgłoszenia przyjmowane będą 12 sierpnia.

ESERO-Polska, poszukuje ambasadorów, bo kosmos też chce mieć prawo głosu!

data dodania: 04.07.2018 Autor: KMO

Jeśli jesteś osobą zajmującą się na co dzień edukacją (szkolną bądź nieformalną), nauką, szeroko pojętą inżynierią, realizujesz ciekawe projekty/lekcje/etc. oraz na sercu leży Ci popularyzacja zagadnień związanych z edukacją kosmiczną - ESERO szuka właśnie Ciebie.

Jesteś w dobrym towarzystwie!

data dodania: 28.06.2018 Autor: kmo

27 czerwca to podobno święto całowania w policzek i wyrażania empatii. A my tego dnia wystartowaliśmy z nową stroną, na której Cię gościmy. Cieszymy się, że jesteś tu z nami.

RODO, newsletter KMO i przeprowadzka na nową stronę

data dodania: 25.05.2018 Autor: kmo

Od 25 maja 2018 zmieniają się przepisy dotyczące ochrony danych osobywych. Prosimy o uważne zapoznanie się z poniższymi informacjami na ten temat.

CZYM JEST KMO ?

Program Klub Młodego Odkrywcy to zajęcia edukacyjne, pozalekcyjne, dla dzieci i młodzieży polegające na wspólnym, osobistym poznawaniu świata nauki przez doświadczanie.

dowiedz się więcej

Zakładam klub

Dołącz do nas i załóż klub.

Załóż klub

Mapa klubów

Znajdź lokalizację oraz dane klubu.

ZNAJDŹ klub