Aktualności

Ostatnie miejsca w Szkole Edukacji

data dodania: 09.07.2018 Autor: kmo

Zostały już ostatnie miejsca w Szkole Edukacji PAFW i UW, na bezpłatne studia podyplomowe, które przygotowują do zawodu nauczyciela języka polskiego oraz matematyki. Skorzystać z nich mogą absolwenci filologii polskiej, matematyki i kierunków pokrewnych dla matematyki, a także nauczyciele, którzy chcą rozwijać swój warsztat. Zgłoszenia przyjmowane będą 12 sierpnia.

ESERO-Polska, poszukuje ambasadorów, bo kosmos też chce mieć prawo głosu!

data dodania: 04.07.2018 Autor: KMO

Jeśli jesteś osobą zajmującą się na co dzień edukacją (szkolną bądź nieformalną), nauką, szeroko pojętą inżynierią, realizujesz ciekawe projekty/lekcje/etc. oraz na sercu leży Ci popularyzacja zagadnień związanych z edukacją kosmiczną - ESERO szuka właśnie Ciebie.

Jesteś w dobrym towarzystwie!

data dodania: 28.06.2018 Autor: kmo

27 czerwca to podobno święto całowania w policzek i wyrażania empatii. A my tego dnia wystartowaliśmy z nową stroną, na której Cię gościmy. Cieszymy się, że jesteś tu z nami.

RODO, newsletter KMO i przeprowadzka na nową stronę

data dodania: 25.05.2018 Autor: kmo

Od 25 maja 2018 zmieniają się przepisy dotyczące ochrony danych osobywych. Prosimy o uważne zapoznanie się z poniższymi informacjami na ten temat.

Konkurs "Nauka dla Ciebie"

data dodania: 11.05.2018 Autor: kmo

Jesteś nauczycielem? Lubisz naukowe wyzwania? Chcesz się nauczyć czegoś nowego? Weź udział w konkursie „Nauka dla Ciebie”. Dowiesz się, jak stosować metodę naukową i samodzielnie tworzyć pomoce edukacyjne.

KMO wymiata

data dodania: 16.04.2018 Autor: kmo

KMO Kamerlik, ze śląskiej miejscowości Czerwionka-Leszczyny, zdobył 2 miejsce w konkursie Fizyczne Ścieżki, w kategorii pokaz zjawiska fizycznego. Na żywo klubowi kibicowało kilkunastu Opiekunów uczestniczących w 2. KMO w Centrum.

Wiosenne pikniki naukowe KMO

data dodania: 09.04.2018 Autor: kmo

Nadeszła wiosna – czas pikników naukowych! Kluby zaprezentują się w Depułtyczach (woj. lubelskie), Rzeszowie (woj. podkarpackie), Lesznie (woj. wielkopolskie) i Zambrowie (woj. podlaskie).

Konstruktorzy Marzeń – konkurs minigrantowy rozstrzygnięty

data dodania: 04.04.2018 Autor: kmo

Dziewięć zwycięskich drużyn otrzyma grant na wyposażenie szkół w sprzęt potrzebny do zbudowania Warsztatu Konstruktorów Marzeń. Zakupione narzędzia i wyposażenie zostaną w szkołach na stałe i będą mogły być wykorzystywane przy innych projektach.

Nadciąga nowa strona KMO

data dodania: 03.04.2018 Autor: kmo

Od przeszło pół roku przygotowujemy dla Was nową stronę programu. Naszym zdaniem będzie to zmiana na lepsze, chociaż - jak w przypadku każdej zmiany - potrzeba będzie trochę czasu, żeby się przyzwyczaić

KMO na 22. Pikniku Naukowym - rozstrzygnięcie konkursu.

data dodania: 22.03.2018 Autor: kmo

Wiemy już, które kluby wystąpią w namiocie CNK podczas 22. Pikniku Naukowego Polskiego Radia oraz Centrum Nauki Kopernik. Jesteście ciekawi?

kalendarz wydarzeń