Aktualności

PEŁEN ENERGII MIKOŁAJKOWY FESTIWAL KMO

data dodania: 10.12.2018 Autor: SMCEBI

8 grudnia w SMCEBI w Chorzowie odbyło się spotkanie Śląskich Klubów Młodych Odkrywców - ”Pełen Energii Mikołajkowy Festiwal KMO!”. Było dużo pozytywnej energii i świetnej zabawy! To rozgrzewka przed 3. Śląskim Festiwalu Nauki, który odbędzie się w Katowicach, w dniach 11-14 stycznia 2019 r.

Inspiracje po VII Forum KMO

data dodania: 07.12.2018 Autor: Administrator

Podczas Forum ogłosiłyśmy konkurs na dwie najlepsze Inspiracje po tym corocznym spotkaniu. Już wiemy, kto dostanie pudełka konstruktorów marzeń do eksperymentowania z Klubowiczami!

Rusza konkurs "KMO na 23. Pikniku Naukowym"

data dodania: 05.12.2018 Autor: Administrator

Już jest! Rusza właśnie dziś! Konkurs "KMO na 23.Pikniku Naukowym". Jeśli chcesz przyjechać ze swoim Klubem do Warszawy i pokazać autorskie doświadczenia lub demonstracje na Stadionie Narodowym już 11 maja 2019 r, to teraz możesz się zgłosić!

Czy doskonalenie zawodowe nauczycieli może pomagać w rozwiązywaniu codziennych, szkolnych problemów?

data dodania: 05.12.2018 Autor: Administrator

CNK i program KMO współpracują z wieloma organizacjami zaangażowanymi we wspieranie nauczycieli w ich pracy. Jedną z nich jest Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej, lider mądrych programów, projektów i szkoleń. Jakie warsztaty proponuje w nowym roku?

Jestem dumna z gruzińskich KMO

data dodania: 03.12.2018 Autor: Administrator

W tym roku, Centrum Nauki Kopernik zaprosiło do współpracy Fundację Szkoła z Klasą, która obecnie odpowiada za rozwój programu KMO za granicą. Dzięki niej, KMO w Gruzji otrzymały drugie życie. "KMO w Gruzji" to pilotaż. Doświadczenia z jego realizacji wykorzystamy do opracowania modelu wspierania klubów w innych krajach regionu. O historii i teraźniejszości gruzińskich KMO oraz swojej pracy w roli koordynatorki projektu opowiada Megi Bibiluri, Gruzinka z polską duszą, od 7 lat związana z KMO

VII Forum KMO - jak było?

data dodania: 26.11.2018 Autor: KMO

Największa doroczna impreza programu KMO już za nami. 16 i 17 listopada blisko dwustu Opiekunów spotkało się w Koperniku, aby wysłuchać wykładów, wziąć udział w warsztatach, a także nawiązać nowe kontakty i podzielić się swymi doświadczeniami z innymi uczestnikami VII Forum

Forum KMO

data dodania: 13.11.2018 Autor: Administrator

Wielkie odliczanie czas zacząć! VII Forum KMO już za dwa dni!

KMO na pełnych obrotach podczas SPiN Day’u

data dodania: 13.11.2018 Autor: Administrator

10 listopada KMO w Warszawie i Rzeszowie wzięło udział w obchodach Międzynarodowego Dnia Centrów i Muzeów Nauki - SPiN Day. W Koperniku działo się bardzo dużo, m.in. pokazywanie kleszczy, sprawdzanie natężenia dźwięku i przymierzanie czepka do EEG. Relacja z Rzeszowa wkrótce.

Warsztat Jak prowadzić KMO w Kaliszu

data dodania: 13.11.2018 Autor: Administrator

Warsztaty dla początkujących Opiekunów, którzy chcieliby poczuć się pewnie na zajęciach i udoskonalić metody pracy z klubowiczami. Uczestnicy poznają w praktyce standardy działania klubów zgodne z ideą KMO. W programie m.in. wspólne eksperymentowanie, pomysły na doświadczenia i gra w Dixit. Więcej nie możemy zdradzić, bo popsujemy efekt! :)

data wydarzenia: 01.12.2018 - 01.12.2018 miasto: Kalisz

Zwrot kosztów przejazdu uczestników VII Forum KMO

data dodania: 09.11.2018 Autor: KMO

Już za tydzień rozpocznie się VII Forum KMO. Jak co roku, uczestnicy wydarzenia mają możliwość ubiegać się o częściowy zwrot kosztów podróży. Przedstawiamy wszystkie informacje niezbędne do dopełnienia formalności.

kalendarz wydarzeń