Aktualności

Jak prowadzić KMO - warsztaty dla osób z woj. mazowieckiego

Data dodania: 10.09.2021 Autor: KMO

Założyliście Klub Młodego Odkrywcy lub przejęliście klub od innego Opiekuna w ostatnich miesiącach? A może dopiero rozważacie prowadzenie klubu? Zapraszamy na warsztaty "Jak prowadzić KMO" w Centrum Nauki Kopernik.

Data wydarzenia: 02.10.2021 - 02.10.2021 Miasto: Warszawa

Ciekawa oferta dla nauczycieli 1-3

Data dodania: 06.09.2021 Autor: Administrator

Chcesz pracować z uczniami bardziej kreatywnie? Rozwijać ich pasje i kompetencje XXI wieku? Zależy Ci na osobistym rozwoju i tworzeniu lepszego środowiska edukacyjnego w Twojej szkole? Uczysz klasy 1-3? Weź udział w naszym projekcie! Otrzymasz specjalny zestaw edukacyjny, który umożliwi Ci aktywne i twórcze prowadzenie zajęć.

Jak prowadzić KMO - warsztaty w Centrum Nauki Kopernik

Data dodania: 31.08.2021 Autor: KMO

Po raz pierwszy po długiej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19 i obostrzeniami zapraszamy na stacjonarne warsztaty "Jak prowadzić KMO". Warsztaty polecamy szczególnie Opiekunom, którzy założyli kluby w ostatnich miesiącach, przejęli obowiązki Opiekuna w istniejącym klubie oraz osobom, które chciałyby prowadzić klub.

Data wydarzenia: 18.09.2021 - 18.09.2021 Miasto: Warszawa

Zespoły współpracy międzyregionalnej KMO

Data dodania: 25.08.2021 Autor: Administrator

Ruszyły spotkania zespołów roboczych partnerów regionalnych - nowość w społeczności uczącej się programu KMO. Zespoły złożone z przedstawicieli trzech partnerów regionalnych, trenerów KMO i kandydatów na trenerów KMO, aktywnych Opiekunów klubów oraz pracowniczek KMO w CNK, mają na celu wymianę doświadczeń i inspiracji, a także wspólną pracę nad działaniami dla Opiekunów i klubów KMO oraz całej społeczności w regionach.

Data wydarzenia: 24.08.2021 - 24.08.2021 Miasto: online

Współpraca i wymiana polsko-niemiecka na bazie STEAM

Data dodania: 24.08.2021 Autor: Administrator

Jak co roku, bardzo serdecznie zapraszamy kluby zainteresowane współpracą z niemiecką młodzieżą, do brania udziału i korzystania z dofinansowania z programu Eksperyment Wymiana 2021 realizowanego przez partnera ogólnopolskiego programu KMO - Polsko-Niemiecką Współpracę Młodzieży (PNWM)

CZYM JEST KMO?

Program Klub Młodego Odkrywcy to zajęcia edukacyjne, pozalekcyjne, dla dzieci i młodzieży polegające na wspólnym, osobistym poznawaniu świata nauki przez doświadczanie.

dowiedz się więcej

Zakładam klub

Dołącz do nas i załóż klub.

Załóż klub

Mapa klubów

Znajdź lokalizację oraz dane klubu.

ZNAJDŹ klub

Zapisz się do newslettera

Poniżej podaj Twój adres e-mail.

Zapisując się do newslettera KMO wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. [Rozwiń treść]

Zapisz się