Aktualności

Zapraszamy na spotkanie KMO Mazowsze

Lato w pełni, mamy nadzieję, że odpoczywacie i humory Wam dopisują. W tej wakacyjnej atmosferze zapraszamy na spotkanie KMO Mazowsze! Podsumujemy miniony rok szkolny w KMO oraz porozmawiamy o pierwszych planach na rok kolejny.

Trzy Opiekunki KMO przedstawią bliżej inicjatywy i projekty zrealizowane w swoich klubach:

  • Małgorzata Sadowska, KMO #laboratorium z Żyrardowa – projekt badawczy „Oko w oko z rozwielitką” przeprowadzony z klubowiczami z klasy IV (w ramach działania Badacze KMO),
  • Monika Kokosza, KMO Wulkany Energii z Warszawy – wybrane działania zrealizowane stacjonarnie i zdalnie, w tym projekt badawczy „Oko w oko z rozwielitką” przeprowadzony z klubowiczami z klas VII (j.w.), eksperymentowanie podczas Nocy Muzeów,
  • Agnieszka Miller, KMO Tropiciele z Legionowa – 11 Przedszkolny Festiwal Nauki KMO „Nauka jest przygodą”. Tegoroczna edycja odbyła się online i we współpracy z klubami i partnerami z Polski, Ukrainy i Gruzji.

Różnorodne inicjatywy, różne sposoby działania w pandemii i radzenia sobie z ograniczeniami, testowanie nowych rozwiązań – co się w klubach sprawdziło, a co nie? Ta część spotkania zapowiada się naprawdę ciekawie!

Zapraszamy Was do wysłuchania prezentacji Opiekunek, rozmowy z prelegentkami, a także do podzielenia się doświadczeniami z Waszych klubów.

Drugą część spotkania poświęcimy nadchodzącym miesiącom. Przedstawimy plany Centrum Nauki Kopernik odnośnie programu KMO oraz zapewnimy przestrzeń dla Was do podzielenia się swoimi zamiarami.

Termin: 9 sierpnia 2021 r., poniedziałek, godz. 18.00 – 19.15

(uwaga, planowane wcześniej godziny spotkania 17.00 – 18.30 są nieaktualne)

Miejsce: Zoom – link do spotkania

Do zobaczenia!

Sylwia Jędra

 

Spotkanie jest organizowane przez Centrum Nauki Kopernik jako koordynatora regionalnego KMO w województwie mazowieckim.

Data dodania: 04.08.2021 Autor: KMO Data wydarzenia: 09.08.2021 Miasto: online