Aktualności

Konkurs na Eksperyment Matematyczny

Data dodania: 20.02.2024 Autor: KMO

Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego w Białymstoku oraz Centrum Kreatywnego Uczenia się Matematyki przy Wydziale Matematyki Uniwersytetu w Białymstoku zapraszają do czwartej edycji.

Doświadczenie to za mało - warsztaty dla opiekunów KMO

Data dodania: 09.02.2024 Autor: KMO

Na tych warsztatach nie pokażemy serii pomysłów, a skupimy się na metodzie badań na przykładzie jednego doświadczenia. Zobaczycie, że nie będziecie mogli się od niego oderwać! Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby rozwijać zarówno swój warsztat pracy badawczej, jak i prowadzenia uczniów przez samodzielne wykonywanie eksperymentów.

Data wydarzenia: 02.03.2024 -02.03.2024 Miasto: Warszawa

Akademia KMO - „Pomiary i co dalej?”

Data dodania: 06.02.2024 Autor: KMO

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Akademii KMO. Spotykamy się co miesiąc, żeby wspólnie eksperymentować, rozmawiać i uczyć się od siebie, jak jeszcze lepiej działać w klubie.

Data wydarzenia: 21.02.2024 -21.02.2024 Miasto: On-line

Konkurs na organizację 8. spotkania partnerów regionalnych programu KMO

Data dodania: 31.01.2024 Autor: KMO

Przed nami już 8. spotkanie spotkanie partnerów regionalnych. Przez trzy dni będziemy rozmawiać o naszych doświadczeniach, planować rozwój programu i sieci, nawiązywać współpracę. Ogłaszamy konkurs na organizację tego spotkania, przeznaczony dla partnerów regionalnych programu KMO.

Współpraca z szkołami w Niemczech przy projekcie STEAM

Data dodania: 30.01.2024 Autor: KMO

Trwa nabór na dofinansowanie polsko-niemieckich projektów STEAM. Możecie je składać przez stronę naszego partnera PNWM lub dołączyć do niemieckich nauczycielek, które mają już pomysły i szukają polskich partnerów.

CZYM JEST KMO?

Program Klub Młodego Odkrywcy to zajęcia edukacyjne, pozalekcyjne, dla dzieci i młodzieży polegające na wspólnym, osobistym poznawaniu świata nauki przez doświadczanie.

dowiedz się więcej

Zakładam klub

Dołącz do nas i załóż klub.

Załóż klub

Mapa klubów

Znajdź lokalizację oraz dane klubu.

ZNAJDŹ klub