Aktualności

Akademia KMO - nasze webinaria eksperckie

Data dodania: 12.09.2023 Autor: KMO

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji Akademii KMO – serii 9 comiesięcznych spotkań w międzynarodowym gronie opiekunów, partnerów i trenerów. Będziemy spotykać się regularnie – w każdą drugą lub trzecią środę miesiąca o godzinie 18:00, żeby razem eksperymentować, poznawać się i uczyć się od siebie nawzajem. Początek już 27.09.

Data wydarzenia: 27.09.2023 Miasto:

Razem dla lepszej przyszłości z KMO - przedłużenie konkursu

Data dodania: 11.09.2023 Autor: KMO

Trwają konkursy dla opiekunów KMO na działania włączające uczniów z Ukrainy w aktywności Klubów Młodego Odkrywcy na Górnym Śląsku oraz Mazowszu. Wydłużamy termin nadsyłania zgłoszeń konkursowych do 27 września 2023 r. Dopracowujcie swoje zgłoszenia, a jeśli macie pytania, skontaktujcie się z nami.

Spotkanie w Majsterni na początek roku szkolnego - KMO Mazowsze

Data dodania: 08.09.2023 Autor: KMO

Rozpoczyna się nowy rok szkolny. Wraz z nim nadchodzą kolejne wydarzenia i projekty programu KMO oraz okazje do spotkań i wspólnych działań klubów. Na rozgrzewkę zapraszamy opiekunów i opiekunki KMO z Mazowieckiego do Majsterni w Centrum Nauki Kopernik, gdzie zmierzymy się z kilkoma ciekawymi zadaniami i porozmawiamy o działaniach KMO w nadchodzących miesiącach.

Data wydarzenia: 13.09.2023 -13.09.2023 Miasto: Warszawa

Witaj w Klubie - warsztaty dla nauczycieli i edukatorów z Mazowieckiego

Data dodania: 01.09.2023 Autor: KMO

W Klubach Młodego Odkrywcy dzieci i młodzież eksperymentują pod okiem opiekunów, zdobywając wiedzę i rozwijając kompetencje przyszłości. Zapraszamy nauczycieli/-ki i edukatorów/-ki, którzy chcieliby założyć KMO w swojej szkole, przedszkolu, świetlicy, domu kultury czy bibliotece oraz początkujących opiekunów klubów.

Data wydarzenia: 23.09.2023 -23.09.2023 Miasto: Warszawa

Razem dla lepszej przyszłości z KMO - konkurs na inicjatywy wspierające integrację międzykulturową

Data dodania: 21.08.2023 Autor: KMO

Prowadzisz Klub Młodego Odkrywcy na Mazowszu lub Śląsku? Chcesz, by dołączyły do Was dzieci z Ukrainy? Pomyśl o zajęciach wspierających integrację i weź udział w konkursie. Wystarczy opisać swój pomysł i wypełnić formularz.

CZYM JEST KMO?

Program Klub Młodego Odkrywcy to zajęcia edukacyjne, pozalekcyjne, dla dzieci i młodzieży polegające na wspólnym, osobistym poznawaniu świata nauki przez doświadczanie.

dowiedz się więcej

Zakładam klub

Dołącz do nas i załóż klub.

Załóż klub

Mapa klubów

Znajdź lokalizację oraz dane klubu.

ZNAJDŹ klub