Aktualności

Webinarium Eksperci KMO: Wielkopolska

Data dodania: 08.10.2021 Autor: Administrator

Zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu Eksperci KMO. Webinarium organizowane przez Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu przy współpracy z Centrum Nauki Kopernik kierowane jest do osób prowadzących kluby, jak i wszystkich nauczycieli zainteresowanych przygotowaniem inspirujących zajęć dla dzieci i młodzieży. Spotkanie online: „Misja opiekuna KMO:  jak realizować pomysły i inspiracje podczas spotkań z klubowiczami” odbędzie się 19.10.2021 w godz. 17:00- 18:30.   

Data wydarzenia: 19.10.2021 - 19.10.2021 Miasto: online

Medal dla Kopernika od Uniwersytetu SWPS

Data dodania: 06.10.2021 Autor: KMO

Centrum Nauki Kopernik otrzymało medal Uniwersytetu SWPS "Otwartość Odwaga Odpowiedzialność". Medale były przyznawane z okazji jubileuszu 25-lecia powstania SWPS. To prestiżowe wyróżnienie przyznano tylko pięciu instytucjom partnerskim, które szczególnie przyczyniły się do rozwoju SWPS. SWPS i Centrum Nauki Kopernik m.in. wspólnie badają procesy uczenia się na wystawach CNK i oddziaływania programów edukacyjnych CNK.

Poszukiwany - Poszukiwana. Giełda współpracy na Forum KMO.

Data dodania: 05.10.2021 Autor: KMO

Zbliża się tegoroczne Forum KMO. Odbędzie się ono online w dniach 19 - 20 listopada pod hasłem "KMO - społeczność ucząca się we współdziałaniu". Szczegółowe informacje i program przedstawimy wkrótce, tymczasem zapraszamy Was do współtworzenia jednego z wydarzeń, tj. giełdy współpracy "Poszukiwany - Poszukiwana".

KMO w Armenii

Data dodania: 01.10.2021 Autor: Administrator

29.09 zespół KMO poprowadził pierwsze webinarium dla nauczycieli zainteresowanych założeniem klubów w Armenii. W  spotkaniu wzięło udział 30 nauczycieli różnych przedmiotów, dyrektorów szkół i pedagogów z kilku miejscowości (min.: Tatev, Eczmiadzyn, Sevan), a także przedstawiciel konsorcjum koordynującego rozwój KMO w Armenii, Ruben Krikian z Jinishian Foundation. Uczestnicy mieli okazję doświadczyć pracy metodą KMO oraz usłyszeć o samym programie: historii, sieci współpracy oraz kompetencjach jakie rozwija.

Data wydarzenia: 29.09.2021 - 29.09.2021 Miasto: online

Eksperci KMO: Mazowsze

Data dodania: 21.09.2021 Autor: KMO

Po wakacyjnej przerwie kontynuujemy webinaria z cyklu Eksperci KMO. Organizatorem najbliższego spotkania będzie Centrum Nauki Kopernik, a jego tematem uczenie z wykorzystaniem metody badawczej i edukacyjne projekty badawcze.

Data wydarzenia: 30.09.2021 - 30.09.2021 Miasto: online

CZYM JEST KMO?

Program Klub Młodego Odkrywcy to zajęcia edukacyjne, pozalekcyjne, dla dzieci i młodzieży polegające na wspólnym, osobistym poznawaniu świata nauki przez doświadczanie.

dowiedz się więcej

Zakładam klub

Dołącz do nas i załóż klub.

Załóż klub

Mapa klubów

Znajdź lokalizację oraz dane klubu.

ZNAJDŹ klub

Zapisz się do newslettera

Poniżej podaj Twój adres e-mail.

Zapisując się do newslettera KMO wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. [Rozwiń treść]

Zapisz się