VII Forum KMO - to jest to!

Data dodania: 26.11.2018 Autor: Barbara Kustra

 

Wracając do domu myślałam co najbardziej utkwiło mi w głowie i doszłam do wniosku, że to właśnie wspaniali ludzie z całej Polski inspirują mnie swoją naturalnością, doświadczeniem i serdecznym podejściem do mnie jako początkującej Nauczycielki i Opiekunki Klubu.

Tak jak Robert Gawliński śpiewał o walorach kobiet, wyliczając ich imiona, tak ja pokrótce przytoczę:

- Ula – miała to coś! Wspaniałe doświadczenie w pracy i podejściu do uczniów, wspólna podróż i ogromne wsparcie. Dowiedziałam się, jak wiele dobrego może zdziałać INSPIRATORIUM.

- od Agi dowiedziałam się jak można fantastycznie działać w stowarzyszeniu (Rzecz Jasna w Ostródzie jest niesamowite!) Czasem niepozorne zajęcia mogą okazać się niezwykle interesujące dla dzieci np. mierzenie napięcia w zużytych bateriach (czy są faktycznie zużyte dzieciaki same ocenią).

- Ania, Basia, Monika, Małgosia- nieoceniona relacja z warsztatów, dzięki wymianie wrażeń i opinii dowiedziałam się o tym, co działo się tam, gdzie mnie nie było.

-Iwona i Kinga – wspólny pokój hotelowy był miejscem wymiany doświadczeń i dobrych praktyk. Czy wiecie, że kawa z masłem oczyszcza organizm i jest bardzo zdrowa?

- Monika, dzięki, że wreszcie wiem co wybucha w filmiku promującym KMO. Szczerze mówiąc ciekawość mnie zjadała już od dłuższego czasu...

I wiele, wiele innych wspaniałych rozmów, kontaktów z opiekunami którzy tworzą jedną wielką rodzinę KMO.

To było moje pierwsze Forum, które okazało się bardzo owocne w inspiracje. Wspaniali ludzie, garść cennych informacji, fantastyczne wykłady wygłaszane przez osobistości ze świata nauki, mnóstwo pomysłów na nowe doświadczenia, relacje, dyskusje, zabawa, wskazanie możliwości i dróg rozwoju.

Forum KMO to jest to!!!

DODAJ INSPIRACJĘ

Masz ciekawy pomysł na inspirację dla innych odkrywców? Uzupełnij formularz i prześlij go do nas.

DODAJ INSPIRACJĘ