Aktulaności

Już w najbliższy poniedziałek, ruszą zapisy na VII Forum KMO, które odbędzie się w Warszawie w dniach 16-17 listopada 2018. Przedstawiamy zasady rekrutacji oraz zdradzamy szczegóły, dotyczące programu konferencji.

Wielkimi krokami zbliża się największe wydarzenie w rocznym kalendarzu Programu Klub Młodego Odkrywcy. Już po raz siódmy, ponad 200 aktywnych Opiekunów weźmie udział w Forum KMO. Rejestracja na tegoroczną edycję ruszy 8 października (poniedziałek) o godzinie 18:00 i potrwa do 12 października (piątek) o godzinie 23:59.

W tym roku rejestracja będzie przebiegać na nieco innych zasadach, niż w latach ubiegłych, dlatego przedstawiamy najważniejsze informacje które pomogą w bezproblemowym zapisaniu się na wydarzenie.

Przed terminem rejestracji należy:

  • zapoznać się z Regulaminem Forum KMO
  • przeczytać opisy warsztatów – zostaną one umieszczone na stronie VII Forum KMO w sobotę 6 października rano. Podczas rejestracji, poprosimy o wybranie 2 preferowanych warsztatów oraz jednego dodatkowego (w przypadku gdyby na preferowanych nie było miejsca). Prosimy o przemyślenie swojego wyboru, gdyż po zakwalifikowaniu na wydarzenie, nie będzie możliwość zmiany warsztatu.

W terminie od 8.10.2018 g. 18:00 do 12.10.2018 g. 23:59, należy:  

  1. Zarejestrować się na wydarzenie poprzez wpis ” Zapisy na VII Forum KMO„, który pojawi się na stronie KMO 8 października o godzinie 18:00. Przypominamy, że by móc zapisać się na wydarzenie należy być zalogowanym na stronie. Przy ustalaniu kolejności zgłoszeń, wiążąca jest godzina zapisania się na wydarzenie przez stronę.
  2. Wypełnić „Ankietę uczestnika” która pojawi się na stronie VII Forum KMO w momencie otwarcia rejestracji. Moment wypełnienia ankiety nie ma wpływu na zakwalifikowanie na wydarzenie, jednak będzie ona aktywna jedynie od 8.10.2018 g. 18:00 do 12.10.2018 ,g. 23:59.

Po rejestracji: Do dnia 19 października wszystkie osoby, które zapiszą się na wydarzenie, otrzymają informację o zakwalifikowaniu lub wpisaniu na listę rezerwową. Prosimy o sprawdzanie folderu SPAM oraz dokładne zapoznanie się z treścią wiadomości.

W dniu 8 października zostanie także uruchomiona dedykowana skrzynka mailowa forumkmo@kopernik.org.pl. Wszystkie pytania związane z wydarzeniem, prosimy kierować na ten adres. Staramy się odpowiadać na wiadomości w ciągu 48 godzin.

Data dodania: 05.10.2018 Autor: KMO