Aktualności

Warsztat Jak prowadzić KMO w Kaliszu

Warsztaty dla początkujących Opiekunów, którzy chcieliby poczuć się pewnie na zajęciach i udoskonalić metody pracy z klubowiczami. Uczestnicy poznają w praktyce standardy działania klubów zgodne z ideą KMO. W programie m.in. wspólne eksperymentowanie, pomysły na doświadczenia i gra w Dixit. Więcej nie możemy zdradzić, bo popsujemy efekt! :)

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu oraz Centrum Nauki „Kopernik” z Warszawy zapraszają Państwa do udziału w szkoleniu poświęconym tworzeniu Klubów Młodego Odkrywcy, dzięki którym dzieci i młodzież mają szansę uczyć się poprzez doświadczenie, eksperymentowanie, konstruowanie i projektowanie.

Klub Młodego Odkrywcy to spotkania, to angażujące zajęcia, to atmosfera! Dzieci i młodzież wspólnie eksperymentują pod okiem Opiekunów. Zdobywają samodzielnie wiedzę. W całej Polsce i za granicą działa kilkaset klubów. Centrum Nauki Kopernik – koordynator programu – wzmacnia rozwój KMO przy wsparciu Partnera Strategicznego Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Szkolenie będą prowadzić wykwalifikowani trenerzy z Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Kiedy? -> 1 grudnia 2018 r. (sobota), w godz. 9-17

Gdzie? -> w siedzibie CWRKDiZ przy ul. Południowej 62 (wjazd na parking od strony ul. Kordeckiego, sala szkoleniowa nr 10, I piętro)

Koszt? -> udział w szkoleniu jest BEZPŁATNY

Liczba miejsc jest ograniczona (18 osób). O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku zapisania większej liczby uczestników kolejne zgłoszenia będą trafiać na listę rezerwową.

Formularz rejestracyjny – JAK PROWADZIĆ KMO

Link do strony organizatora.

Data dodania: 13.11.2018 Autor: Administrator Data wydarzenia: 01.12.2018 Miasto: Kalisz