Aktualności

Wypożycz pudełko Konstruktorów Marzeń i odleć z nami!

Mamy do dyspozycji 30 pudełek edukacyjnych związanych z lotnictwem i powietrzem. Proponujemy Wam możliwość wypożyczenia pudełek, skorzystania z inspiracji dotyczących doświadczeń oraz sprzętu, który znajduje się w środku.

Drodzy Opiekunowie! 

Konstruktorzy Marzeń wprawdzie odrobinę się przepoczwarzyli, niemniej nasza poczwarza działalność pozostawiła po sobie owoce, które aktualnie kurzą się w magazynie. A nie powinny! 

Mamy do dyspozycji 30 pudełek edukacyjnych związanych z lotnictwem i powietrzem. Proponujemy Wam możliwość wypożyczenia pudełek, skorzystania z inspiracji dotyczących doświadczeń oraz sprzętu, który znajduje się w środku. W załącznikach znajdziecie przykładowe aktywności związane z pudełkiem.

tajemniczy żywioł

zakręcona historia

miękkie lądowanie

jednak się kręci

Co zrobić, aby uzyskać pudełko? 

  1. Zapoznaj się z regulaminem 
  2. Wypełnij formularz
  3. Z początkiem stycznia dostaniecie informację o tym, do kogo wyślemy pudełko w pierwszej kolejności. A o tym decyduje kolejność zgłoszeń. 

Pudełko wypożyczamy na 3 miesiące. Po tym czasie prosimy o odesłanie go na adres Centrum Nauki Kopernik.  

W środku pudełka są różne materiały zużywalne. Postarajcie się znaleźć dla nich zastępniki –  możecie np. sprawdzić jaki materiał, który znajdziecie w domu/szkole dobrze sprawdzi się w roli spadochronu.  

Jeżeli coś się popsuje- w miarę możliwości postarajcie się uzupełnić zawartość pudełka, ale jeżeli to się nie uda- dajcie znać, nie urywamy nikomu głowy! 

W razie dodatkowych pytań piszcie na justyna.picheta@kopernik.org.pl 

Justyna

Data dodania: 17.12.2018 Autor: Administrator