Aktualności

Darmowy dostęp do kanału Da Vinci dla KMO

Mimo że święta już za nami, we współpracy z edukacyjną telewizją Da Vinci TV przygotowaliśmy dla wszystkich Klubowiczów i Opiekunów specjalny prezent.

Czy słyszeliście o kanale telewizyjnym Da Vinci? Zespół KMO poznał go niedawno, ale od razu skradł nasze serce. W nowym roku Opiekunowie i Klubowicze otrzymali wyjątkowy prezent – miesięczny, darmowy dostęp do aplikacji Da Vinci Kids App. Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły dotyczące samego kanału oraz sposobu aktywacji usługi. Przekazujcie kod swoim klubowiczom!

Szanowni Państwo

Da Vinci Kids App to aplikacja sVOD z programami naukowymi dla dzieci, bez reklam i z możliwością wyboru języka angielskiego, z całą platformą quizów i gier edukacyjnych; dostępna na urządzeniach mobilnych – telefonach i tabletach – z systemami operacyjnymi Android i iOS.

Otwarcie tego linku https://davincikidsapp.com/kodpromocyjny na dowolnym urządzeniu automatycznie przekieruje Państwa do strony, na której należy się zarejestrować i wpisać kod promocyjny KOPERNIK. Kod ten daje możliwość bezpłatnego korzystania z aplikacji przez miesiąc.

Po zainstalowaniu aplikacji Da Vinci Kids App na urządzeniu mobilnym należy zalogować się w aplikacji poprzez ustawienia (kółko zębate), używając TYCH SAMYCH danych, których użyliście wcześniej do rejestracji kodu promocyjnego.

Tutaj znajdziecie szczegółową instrukcję użycia kodu promocyjnego: https://support.davincikids.tv/hc/en-us/articles/360019920752

Aby skorzystać z promocji, należy aktywować kod do końca lutego.

Pozdrawiamy,

Da Vinci TV

Data dodania: 11.01.2019 Autor: KMO