Aktualności

KMO w terenie - Przedszkola ( wydarzenie odwołane)

Chcesz wybrać się w podróż, po głębinach pracy zgodnie z ideą KMO na zajęciach z dziećmi w wieku przedszkolnym? Chcesz uczestniczyć w spotkaniu refleksyjnych przyjaciół? Zmierzyć się ze swoją kreatywnością poszukując odpowiedzi na dziecięce pytania? A może wspiąć się na wyżyny budowania strategii w procesie gamifikacji? Wszystko to, oraz koleżanki i koledzy Opiekunowie Klubów Młodych Odkrywców z Chełma czekają na Ciebie. Czy podejmiesz wyzwanie? Zapraszamy Opiekunów KMO pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz młodszym wieku szkolnym na pierwsze KMO w Terenie. Do zobaczenia :) 

Zapraszamy na pierwsze spotkanie „KMO w terenie” na którym pochylimy się nad tematem prowadzenia klubu w przedszkolu. Przedstawicielki naszego Partnera regionalnego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie – Elżbieta Miterka oraz Barbara Foryt – specjalistki od KMO w przedszkolu, przygotowały dwudniowy warsztat specjalnie dla Opiekunów pracujących na co dzień z najmłodszymi klubowiczami.

Termin: 25-26 maja 2019 r.

Miejsce: Depułtycze k. Chełma

Zapewniamy transport miedzy Chełmem, a miejscem spotkania.

Uczestnicy: do udziału w wydarzeniu zapraszamy zarejestrowanych Opiekunów KMO, którzy swoje kluby prowadzą w przedszkolach.

Organizator zapewnia:

  • zakwaterowanie na maksymalnie 2 noce w Depułtyczach k. Chełma (w pokojach 2-4 osobowych)
  • wyżywienie podczas spotkania (sobota: śniadanie, obiad, kolacja; niedziela: śniadanie, obiad)
  • zwrot kosztów przejazdu do 100,00 zł
  • transport na trasie Chełm – Depułtycze

Rejestracja: zapisy na wydarzenie rozpoczną się w 17 kwietnia (środa) o godzinie 18:00 i zakończą 25 kwietnia (czwartek) o godzinie 9:00. FORMULARZ 

Data dodania: 17.04.2019 Autor: KMO Data wydarzenia: 25.05.2019 Miasto: Depułtycze k. Chełma