Aktualności

Zapraszamy na XI Forum KMO

Forum KMO to doroczne spotkanie międzynarodowej społeczności Opiekunów, Klubowiczów i Partnerów, którzy wspólnie z Centrum Nauki Kopernik i Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności rozwijają Program Klub Młodego Odkrywcy w Polsce, Gruzji, Ukrainie i Armenii. Jak refleksyjność Opiekunów może wpłynąć na budowanie sprawczości Klubowiczów – to przewodni temat tegorocznego wydarzenia. Serdecznie zapraszamy 18 – 19 listopada do Centrum Nauki Kopernik. W tym roku, po dwuletniej przerwie, widzimy się znów na żywo!

Rok temu tematem wydarzenia była refleksyjność Opiekuna rozumiana jako świadomość celów i krytyczna analiza efektów podejmowanych przez siebie działań. W tym roku zastanowimy się, jak refleksyjność Opiekunów może sprzyjać budowaniu sprawczości Klubowiczów. To ważny temat, bo Program KMO z założenia ma rozwijać świadomych, samodzielnie i krytycznie myślących obywateli.

Na Forum dowiecie się:

  • jak stawać się sprawczym,
  • jak rozwijać sprawczość Klubowiczów i Opiekunów w programie KMO,
  • jakie cechy Opiekunów sprzyjają sprawczości Klubowiczów,
  • po czym poznać, że Klubowicze są sprawczy,
  • co mnie powstrzymuje przed oddaniem sprawczości Klubowiczom.

Program wydarzenia obejmuje m.in. warsztaty, inspirujące seminaria, wykłady i giełdę inicjatyw.

Szczegółowe informacje, formularz zgłoszeniowy i regulamin znajdują się na stronie XI Forum KMO. Formularz zgłoszeniowy będzie aktywny od 14 października, godz. 18.00.

Kontakt w sprawach związanych z XI Forum KMO: forumkmo@kopernik.org.pl

Data dodania: 14.10.2022 Autor: KMO Data wydarzenia: 18.11.2022 Miasto: Warszawa