Aktualności

Inspiracje po VII Forum KMO

Podczas Forum ogłosiłyśmy konkurs na dwie najlepsze Inspiracje po tym corocznym spotkaniu. Już wiemy, kto dostanie pudełka konstruktorów marzeń do eksperymentowania z Klubowiczami!

Czym jest Inspiracja?

To pojęcie w KMO ewoluowało od początku działania strony internetowej programu. Początkowo były to działania, które Opiekunowie podejmowali z Klubowiczami, które były warte powtórzenia, ciekawe teksty do czytania lub programy do wykorzystania podczas spotkań Klubu. Obecnie namawiamy Was do dzielenia się w nich przemyśleniami z podjętych działań, dobrymi praktykami, pomysłami na współpracę, projekty badawcze, duże działania, którym poświęciliście sporo pracy, zaangażowania i czasu. Często dostajemy od Was pomysły na scenariusze, wtedy zachęcamy Was do przesłania ich do odpowiedniej zakładki, właśnie ze Scenariuszami lub opisaniem ich: dlaczego akurat to doświadczenie powinno być inspiracją? Może dzięki niemu Wy się czegoś nauczyliście? Albo Was Klubowicze osiągnęli coś, czego się nie spodziewaliście? Napotkaliście na wyzwanie, które udało Wam się grupowo rozwiązać w kreatywny sposób? Było wyjątkowe w jakimś wymiarze? Ta część naszej strony jest Tworzona wyłącznie przez Opiekunów. Jest to miejsce, gdzie możecie się w pewnym stopniu spotkać, mimo że mieszkacie na dwóch przeciwległych końcach Polski.

Zwycięzcy konkursu

Okazało się, że wybór nie był trudny, ponieważ, ostatecznie, spłynęły do nas dwie Inspiracje, które możecie przeczytać w zakładce na naszej stronie.

Mimo że nie przeprowadziłyśmy całego procesu konkursowego, prace, za które Opiekunki otrzymają od nas nagrody są naprawdę ciekawe i wartościowe. Aneta, Ania i Basia opisały swoje doświadczenia z zupełnie różnych perspektyw, w sposób dający do myślenia. Oba teksty mówią o sile, która płynie od społeczności Opiekunów, o tym, jak ważni jesteście dla siebie wzajemnie i jaka moc jest w Waszej współpracy.

Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy! Pudełka Konstruktorów Marzeń wyślemy jeszcze przed końcem roku. Mamy nadzieję, że staną się źródłem kolejnych inspiracji do pracy z Waszymi Klubowiczami.

 

Zofia Magier

Zespół KMO w CNK

Data dodania: 07.12.2018 Autor: Administrator